1938 Cégcsapatok Labdarúgó Ligája kézzel rajzolt kinevezés elsőfokú bí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Okmanyok~500018/1938-Cegcsapatok-Labdarugo-Ligaja-kezzel-rajzolt-kinevezes-elsofoku-birova-eremmel-Uve~II2398148
2398148
12437
395
Documents
Leírás: 1938 Cégcsapatok Labdarúgó Ligája kézzel rajzolt kinevezés elsőfokú bíróvá éremmel. Üvegezett keretben. Sérüléssel a kereten 30x40 cm
: pelikán_kristóf