1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2- / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 246.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:VF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés fakó, későbbi mellszalaggal T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with pale, later ribbon C:VF NMK 249.
Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" jelzett ovális Ag medál, részben zománcozott, kék zománc (34,37g/0.800/53x33mm) T:2 zománchiba / Hungary 1914. "Military Aid 1914" hallmarked commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (34,37g/53x33mm) C:XF enamel error HP 6814.
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallma...