Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 250
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2407093
10426
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gizinger vagy Gisinger jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. 20x16 cm 2367658
10427
396
Grosmick jelzéssel: Tengerpart. Akvarell, papír. 17x24 cm 2357543
10428
396
4600
Gruber B jelzéssel: Ház. Akvarell, papír. Fa keretben. 29,5x43,5 cm 2409457
10429
396
Gulácsy jelzéssel: Tánc. Olaj, farost. 40x30 cm 2390320
10430
396
Gyenes jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 7x16,5 cm. 2409452
10431
396
Háry Gy. jelzéssel: Halászbástya. Pasztell, papír. Jelzett. keretben. 25x32 cm 2286223
10432
396
24000
Hincz Gy jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 67,5×48 cm 2207503
10433
396
H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm 2390481
10434
396
Hornyánszky Gyula jelzéssel: 3 db grafika, rézkarc (2db), ceruza, papír papíron, kettőn pecséttel, 7x10 cm és 20,5x13 cm közötti méretben 2406877
10435
396
Ilnitzky jelzéssel: Horgász. Olaj, karton. Bal szélén kissé sérült. 24,5x34,5 cm 2406871
10436
396
Ilnitzky jelzéssel: Virágot szedő lány. Olaj, karton. Széleinél kissé sérült. 24,5x34,5 cm 2409213
10437
396
I. S. Triesker jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, kissé sérült, 33x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft