4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Ősz Dénes (1915-1980): Gyermekek a Balatonnál. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, apró foltokkal, hullámos, 19,5×28,5 cm