55 000 Ft
16
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai rész. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Művészeti Festmény Akció Budapest 1930-40 körüli címkéjével. Korabeli historizáló keretben, 40x50 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on canvas, signed lower right. With old Hungarian label on the reverse (Magyar Művészeti Festmény Akció Budapest, around 1930-40). Framed, 40x50 cm