Festmények és grafikák Tételek száma: 361
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2314376
10231
396
3200
Ott Hédi (?-): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. 60x70 cm 2406675
10232
396
Ősz Dénes (1915-1980): Gyermekek a Balatonnál. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, apró foltokkal, hullámos, 19,5×28,5 cm 2406678
10233
396
Ősz Dénes (1915-1980): Józsefhegy. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 20×29 cm 2405994
10234
396
Pap Irén (1907-1979): Karlsbadi utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, sérült keretben. 41x31,5 cm / Pap Irén (1907-1979): Street in Karlovy vary. Watercolour on paper, signed. With description on the reverse. Framed with glass. 41x31,5 cm 2340690
10235
396
46000
Papp Gábor (1872-1931): Kislány portréja, 1907. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 81,5x69 cm 2406491
10236
396
Palásti Renáta (1978-): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, farostra kasírozva. 72×53 cm 2404273
10237
396
Papp Nikolett (1970): A hinta. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A: XV./15 számozással. Autográf ajándékozási sorokkal. Lap széle vágott és paszpartuzás nyomaival. 26×24 cm 2398011
10238
396
Pásztor Gábor (1933-2012): Madách, Kepler-jelenet. Litográfia, papír. Jelzett. 38x48 cm. Lap jobb alsó sarkában apró sérüléssel. Ritka, korai alkotás! 2406359
10239
396
Pataky Béla (1932- ): Csipkeverő. Linómetszet, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. Foltos. Lap szélén kisebb szakadásokkal. 50x35 cm 2409377
10240
396
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 25×35 cm 2411554
10241
396
Paulovits Pál (1892-1975): Szigliget. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 19×28 cm 2409782
10242
396
Péreli Zsuzsa (1947-): Déja vu - Történetek a padlásról. Computer print, merített papír. Jelzett, számozott: 100/50. 22x30 cm. Üvegezett fa keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft