Festmények és grafikák Tételek száma: 361
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2409776
10243
396
Péreli Zsuzsa (1947-): Sakk. Computer print, merített papír. Jelzett, számozott: 100/50. 21,5x31 cm. Üvegezett fa keretben. 2374287
10244
396
Péreli Zsuzsa (1947-): Déja-vu - A falon. C print, merített papír, Jelzett, sorszámozott 50/100 22 x 30 cm. Üvegezett keretben. Péreli Zsuzsa Déjá vu című mappáját kézzel merített papíron nyomtatta ki Szentendrén Vincze László papírmerítő 2004-ben. Kiadta Kovács Gábor műgyűjtő 100 számozott példányban. Lapméret: 305 x 415 mm. 2407050
10245
396
17000
Perlmutter Imre (1870 k.-1935): Lovasok. Olaj, fa, jelzett, dekoratív fa keretben, 11×15,5 cm 2137499
10246
396
Petrencsik Olívia (?-): Női portré. Olaj, vászon. 40x30 cm 2411941
10247
396
Pichler Pál (1885-1918): Csendélet homárral, 1905-10 körül. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán korabeli címkén feliratozott 34,5x42,5 cm 2406479
10248
396
Piri Kálmán (1908-1983): Fácános csendélet. Olaj, farost, jelzett, jobb alsó sarkában sérült. 70×48 cm 2337799
10249
396
Platthy György (1908-2003): Ruhaszárítás, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (56/100). 22x17 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált papír mappában: Platthy György festőművész kiállítása, Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1985 május-június. Jó állapotban. 2404056
10250
396
30000
Prokop Péter (1919-2003): Női portré, 1953. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 100×71 cm 2404076
10251
396
Prokop Péter (1919-2003): Szent Ferenc. Olaj, vászon, javított. Jelzés nélkül. Fa keretben. 100×50 cm 2405211
10252
396
Prutkay Péter (1947-): Potyautas, 1976. Tollrajz, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 18x17 cm 2406612
10253
396
36000
Rácmolnár Sándor (1960): Tükörkép, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (19/42). 50×70 cm 2378450
10254
396
Rácz András (1926-2013): Munkában (cím nélkül). Lavírozott tus, papír, jelzés nélkül, 11,5x17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft