Festmények és grafikák

Tételek száma: 361

Rékassy Csaba (1937-1989): Misericordia (Erények sorozatból). Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA II/XV számozással, 15x8 cm
10267.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Rényi Krisztina (1956-) és Pirk László (1953-) 1-1 db szitanyomata 1985-ből. Rényi Krisztina (1956-): Pelikán nem sebzi magát. Szitanyomat, papír, jelzett, Számozott (46/100). 29×20 cm. + Pirk László (1953-): Szentendrei marionett. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (46/100). 21x30 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált kiállítási papír mappában: Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1985.X.11-XI.10. Novotny Tihamér művészeti író bevezetőjével. Jó állapotban.
10268.

Rényi Krisztina (1956-) és Pirk László (1953-) 1-1 db szitanyomata 1985-ből. Rényi Krisztina (1956-): Pelikán nem sebzi magát. Szitanyomat, papír, jelzett, Számozott (46/100). 29×20 cm. + Pirk László (1953-): Szentendrei marionett. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (46/100). 21x30 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált kiállítási papír mappában: Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1985.X.11-XI.1...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Révész Antal (1931-2016): A kékszakállú herceg vára. Szerigrafika (szitanyomat), papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x32,5 cm.
10269.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

Ridovics Péter (1953-): Cáki pincék. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60x80 cm / Péter Ridovics (1953-): Cellars in Cák (Zackenbach, Caka). Oil on wood fibre, signed. With Képcsarnok Company's label on the reverse. Framed. 60x80 cm
10270.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

10271.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Ruszkay György (1924-1998): CD - Karikatúra, vegyes technika, papír, jelzett, szélén kis szakadások, 30×21,5 cm
10272.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
16,84
18,57

Ruszkay György (1924-1998): 3 db grafika, vegyes technika, papír, jelzett, 15×14,5 és 21,5×15 cm
10273.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71

Ruttka Ferenc (1926-2019): Villámsújtott. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Kartonra kasírozva. 9,5×14,5 cm
10274.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Ruttka Ferenc (1926-2019): Élnivagyó. Vegyes technika, akril, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 41x28 cm
10275.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Ruttka Ferenc (1926-2019): Hóvihar. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Papírra kasírozva. 16,5×23,5 cm
10276.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Saetti, Paolo (?-): Cent'anni dotio. Litográfia, papír, jelzett, számozott (25/150), fa keretben, 46,5×34 cm
10277.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Samu Hajnalka (?-): Nyár. Akril, csillámpor, vászon. Jelzett a hátoldalán. 37,5x55 cm
10278.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
21,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft