Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág II, 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 48×33 cm
Alexy Miklós (1957-): "Három színész" (Színészek). Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: http://alexymiklos.com/hun/gyurt1.html. 35x45 cm
Aranyosi György (1944- ): Saint Georges et le dragon, Cluj / Sárkányölő Szent György szobra, Kolozsvár. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5x21,5 cm
Aranyosi György (1944- ): Statuia Mathias Rex biserica St. Mihai Cluj / Mátyás király szobra a kolozsvári Szt. Mihály-templom előtt. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5x21,5 cm