Andy Warhol (1928-1987): Négyszögletes Mickey egér / Quadrant Mickey Mouse Litográfia, papír. Sorszámozott 32/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm
Mia (Mag) Whitworth (?-), feltehetően működött a XX. sz. közepén: Foglyok (The prisoners). Gouache, papír. Jelezve jobbra lent: Mia 948. Hátoldalán Federation of British Artists Gallery, London címkéjén feliratozott. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben, üveg bal felső sarkában sérült. 48x64,5 cm. / Mia (Mag) Whitworth (?-), probably worked in the mid of the XXth century: The prisoners. G...
Mia (Mag) Whitworth (?-), feltehetően működött a XX. sz. közepén: Cirkusz (Les gems du cirque). Gouache, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott és kiállítási (?) címkével. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 54x43,5 cm. / Mia (Mag) Whitworth (?-), probably worked in the mid of the XXth century: Circus (Les gems du cirque). Gouache on paper. Unsigned. With description and exhibiti...