12843.
396. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
cca 1880 Album von Wittenberg benne 6 db keményhátú fotót (Die Luthereiche, Das Melanchton-Haus, Die Luther-stube, Das Lutherhaus, Die Schlosskirche, Der Markplatz) tartalmazó leporelló. Wittenberg, A. Kimstädt, kopott aranyozott vászon kötésben, a fotók felületein folttal, 10x6 cmx6