13050.
396. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 000 Ft
cca 1900-1933 össz 18 db fotó, fotólap és képeslap, többségében műtermi portré, többek közt 1 db Fanto Kecskemét, 1 db I. világháborús kitüntetéssel dekorált katona feleségével, 1 db csoport felvétel, háttérben Budapest Vásár 1933 plakátokkal, stb., részben kopott és kissé sérült, 12,5x8,5 és 17x23 cm közötti méretben.