12805.
396. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 000 Ft
cca 1936-50 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Várkonyi Zoltán, Heinrich George, Tőkés Anna, Makláry Zoltán, Mátray Erzsy stb.; hátoldalán feliratozott, többségében datált és egyik Mérei fotográfus bélyegzőjével jelzett felvétel, egyik hullámos 12x9 és 18x13 cm közötti méretben