cca 1935 Budapest, a mai Clark Ádám tér és a Lánchíd az Alagútból fényképezve, fotó kartonon, hátoldalon kiállítási felfüggesztéssel, jó állapotban, 23×17,5 cm
cca 1960-80 össz. 8 db kajak-kenu sporttal és evezéssel kapcsolatos fotó; egyiken a Honvéd kajakosok a Dunán Budapesten, hátoldalán feliratozott Hemző Károly (1928-2012) felvétele, hátoldalán Képes Sport pecsétjével; sarkaiban törésekkel, 12x15 és 18x24 cm közötti méretekben
cca 1880 Album von Wittenberg benne 6 db keményhátú fotót (Die Luthereiche, Das Melanchton-Haus, Die Luther-stube, Das Lutherhaus, Die Schlosskirche, Der Markplatz) tartalmazó leporelló. Wittenberg, A. Kimstädt, kopott aranyozott vászon kötésben, a fotók felületein folttal, 10x6 cmx6