1899 Foča látképe (Bosznia-Hercegovina.), 1899. május 28., egy itt állomásozó magyar katona bejegyzésével feliratozva a hátoldalán, fotó kartonon,10x15 cm. / 1899 View of Foča (Bosnia-Herzegovina), 28th may 1899., with notices of a Hungarian soldier on the back, photo on board, 10x15 cm.
cca 1937-1938 Családi fotóalbum, 61 benne fotóval, benne fotókkal Törökszentmiklósról, Triesztről, Velencéről, Abbáziáról, Budapesti állatkertről, vadasi tanyáról, Splitről, Trogirről, Solinről (Salona), köztük 3 db képeslappal, az albumlapokon feliratozva, korabeli kopott félvászon fotóalbumban, az album teste kijár, 9x13 cm és 6x6 cm közötti méretben