cca 1908 Nagyvárad, Premontrei Főgimnázium díszterme, Mária kongregánisták az oltár előtt, keményhátú fotó Lojanek János műterméből, hátoldalán feliratozott, 19,5x14 cm
cca 1900-1933 össz 18 db fotó, fotólap és képeslap, többségében műtermi portré, többek közt 1 db Fanto Kecskemét, 1 db I. világháborús kitüntetéssel dekorált katona feleségével, 1 db csoport felvétel, háttérben Budapest Vásár 1933 plakátokkal, stb., részben kopott és kissé sérült, 12,5x8,5 és 17x23 cm közötti méretben.
1900 Régi fotóalbum, családi képekkel, kirándulások, utazások képeivel (vadászat, Velence, Tivoli, Mike, Genova, Kenész, Balatonberény), vegyes méretű fotókkal, feliratozva
1932 A budapesti Szent Orsolya rendi Szent Angéla Intézet Gimnázium VIII. osztályát végzett növendékei, kartonra kasírozott tablófotó Pável műterméből, 16,5×22 cm