2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
'Univerális' Könyvtár 10 kötete: Váradi Antal: Szent Ágosta levelei, Thurston Katherine Cecil: Chilcote I-III. köt, Galytzin: A rubel I-II. köt., Lengyel Laura: Egy leány, Bródy Sándor: Herczegkisasszony, Henry Seton Merriman: A rózsaszinü levél I-II. köt. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, kopott, foltos borítókkal.