2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Az aradi vértanúk I-II. köt. Összegyűjtötte, a szöveget gondozta, a bevezető tanulmányt, és a jegyzeteket írta: Katona Tamás. Magyar Századok. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.