1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Czakó Elemér: Széchenyi. A legnagyobb és leghívebb magyar. Bp., 1941, Budapest Székesfőváros, 253 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel, ajándékozási sorokkal (Felcsút, vitéz Kozma Ferencék, 1945. karácsonya)