H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó Rt. Második kiadás. Kiadói kopott aranyozott egészvászon kötés, foltos lapokkal, sérült gerinccel.