4 000 Ft
10
Karácsonyi János: Történelmi jogunk hazánk területi épségéhez. Bp., 1921, Szent István-Társulat, 160 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, sérült borítóval, javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.