Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
Bodó László: Knezich Károly honvéd tábornok. Studia Agriensia 19. Eger, 1998, a Heves Megyei Múzeumi Szervezet és a Dobó István Vármúzeum kiadása. Papírkötésben, jó állapotban.
Magyar irodalom és szovjet irodalompolitika a hruscsovi korszakban. Orosz levéltári iratok. 1953-1964. I. köt. (1953-1957.) Szerk.: Babus Antal, Müller Gabriella, Seres Attila. Bp., 2019., Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
Thomas B. Allen: 50 szupertitkos dokumentum a történelem irattárából. Bp, 2012, Geographia Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I.-II. kötet. Bp., 1990, Junior Kontinens Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, papír védőborítóban. A második kötet papírborítója egy helyen elszakadt, de egyébként jó állapotban.