Oláh Imre: A Nimrud hagyomány. Temetetlen Múlt sorozat. Reprint kiadás. Bp., 2006, Karpatia Műhely. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Fischer Károly Antal: A hun-magyar írás és annak fennmaradt emlékei. Reprint kiadás. Bp., 2005, HUN-idea. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Tóth Gyula: A magyar krónikák és a kitalált középkor. Főnix Könyvek 51. Debrecen, 2003, Főnix Könyvműhely. Kiadói papírkötés. + Dr. Henkey Gyula: A magyarság és más kárpát-medencei népek etnikai embertani vizsgálata. Turán Könyvek 2. Bp., 2002, Magyar Őstörténeti Kutató és Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
Badiny Jós Ferenc 3 db könyve: A sorsdöntő államalapítás. Bp., 2000, Ősi Örökségünk Alapítvány. Kiadói papírkötés + Az istenes honfoglalók. Bp., 2002, szerzői magánkiadás. Második kiadás. Kiadói papírkötés + A táltos isten. Bp., 2001, Ősi Örökség Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Brunswick, é.n., I. H. Printing Company. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Domonkos Ottó: A magyarországi mesterlegények közép-európai kapcsolatai és szokásai a XV-XIX. században. Bp., 2002, Magyar Kézművesipartörténeti Egyesület-MTA VEAB Kézművesipartörténeti Munkabizottsága. Fekete- fehér és színes képekkel és térképekkel gazdagon illusztrált. Intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
Katz Katalin: Visszafojtott emlékezet. A magyarországi romák holokauszttörténetéhez. Bp., 2005, Pont. 158 p. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés.
Dión Chrysostomos: A királyságról szóló első beszéd. A Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kara Ókortörténeti Tanszékének kiadványai III. Szerk.: Szlávik Gábor. Bp., 2004, KRE BTK. 292+15 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kopácsi Sándor: Az 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-Korunkról. Bp., 1980, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés.