Könyvek: Történelem Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2408070
15665
396
Books: History
Seress László: Karriérek - Napóleon. II. kiadás. Világhódítók sorozat. Bp., Singer és Wolfner, 1912. Kopott egészvászon kötésben. 2348904
15666
396
Books: History
Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Képek a magyar szabadságharcról. Ifjúsági kiadás. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval 2359362
15667
396
Books: History
Unger Mátyás-Szabolcs Ottó: Magyarország története. (Rövid áttekintés.) Bp.,1965, Gondolat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. 2386036
15668
396
Books: History
Terestyéni Ferenc: Fejezetek a magyar stilisztikából. Kézirat. Bp., 1958, Felsőoktatási Jegyzetellátó. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. 2385669
15669
396
Books: History
Hőgye Mihály: Utolsó csatlós? Magyarország sorsa a második világháború végén. Bp., 1989, Püski. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 2386325
15670
396
Books: History
1984 Kristó Gyula: A magyar törzsszövetségről dilettáns módon, 1135-1144 p. Különlenyomat a Századok 1983. évi 5. számából. 2385844
15671
396
Books: History
Balaskó Jenő: Miért Antall József? hn., 2008, Új Studio Libri. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. 2412734
15672
396
Books: History
Pornói Imre-Szabó József: Szemelvények Kelet-Magyarország és Kárpátalja iskolatörténetéből. "1000 éves a magyar iskola" iskolatörténeti emlékülés anyaga. Nyíregyháza, 1998, SZSZB Megyei Önkormányzat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2405038
15673
396
Books: History
Csiffáry Tamás (szerk.) Magyar királyok könyve. Portrék és lexikon. Bp., 1999, Könyvmíves. Kiadói kartonált papírkötés. 2405029
15674
396
Books: History
Simon Pearson: Totális háború 2006-ban? Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. 2405418
15675
396
Books: History
Dr. Bartócz József: Mezei grófok és más mesterségek. Lewit Péter illusztrációival. Juhászok, vincellérek, halászok és mások. Bp., 1979., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. 2405409
15676
396
Books: History
Nemeskürty István: Kis magyar művelődéstörténet. Bp.,én.,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft