Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-4. köt. Bp., [1938-1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. . Kiadói félbőr kötésben, kopott borítókkal, az I. kötet kötéstábláin kopottak, a II. kötet gerincén kis sérülés és az elülső kötéstábla foltos.
Magyar Történelmi Archívum sorozat. Kiadói aranyozott műbőr-mappában, kiadói tokban, 12 db témát tartalmazó mappával: "Habár fölül a gálya..." (1956), A Bethlen-konszolidáció (1921-32), IV. Károly visszatérési kísérletei (1921), A trianoni békeszerződés (1920), stb. Reprodukciókkal, mellékletekkel, a dokumentumok átirataival, fordításaival. Színes illusztrációkkal. Bp., Archív Kiadó. 2 mappán dátu...
Baji Etelka, Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG & Társa. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
Tolnai világtörténelme: A középkor története. I. köt.: A népvándorlástól az első keresztes háborúig. Második kiadás. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
Courtois, Stéphane et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.