Széchényi István és Kora. Szerk.: Éri István. Tájak-Korok-Múzeumok Könyvtár 3. sz. Bp., 1991, Tájak-Korok-Múzeum. Kiadói kemény-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Borbándi Gyula: A magyar népi mozgalom. A harmadik reformnemzedék. New York, 1983, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tolnai világtörténelme: A legujabb kor III. köt.: A mai nemzeti államok alakulása napjainkig. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
Tolnai világtörténelme: A legujabb kor II. köt.: 1815-1908. A szabadságharcok és nemzeti ujjáébredés kora. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
Tolnai világtörténelme: A legujabb kor I. köt.: A francia forradalom és Napoleon kora. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
Tolnai világtörténelme: A középkor története. II. köt.: A keresztes háborúktól a renaissance koráig. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
Tolnai világtörténelme: Az ujkor története I. köt.: A felfedezések, a reformáció és az ellenreformáció kora. Második kiadás. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéshez az eredeti borítót felhasználták.
Nemeskürty István: Önfia vágta sebét. Krónika Dózsa György tetteiről. Ez történt Mohács után. Elfelejtett évtized. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.