2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Ovális, üvegezett tálca festett fa kerettel, fém fogókkal, búzavirág mintával, aranyozással, kopásokkal, hossza fogók nélkül: 38 cm, sz: 29,5 cm