cca 1910-1914 Pöstyén Fürdő , a M. Kir. Honvédelmi Ministerium Hadsegélyező Hivatalának 2 db számolócédulája, rajta: Pöstyén, Pro Patria Vörös Kereszt Hadikórház, főhomlokzat, az egyik sarkán kis sérüléssel, kis hiánnyal, a másikon: A tűznél is jobban melegít az első tavaszi napsugár, szakadt, gyűrött, 14x7 cmx2
cca 1910 Bér Dezső (1875.-1924): 'Mindenütt hódít az uj kőbányai sörfőzde', Fővárosi Sörfőző Rt. Kőbányán, litografált számolócédula, Bp., Weiss L. és F., jelzett, hajtásnyommal, a szélén egészen apró szakadásokkal, 12,5x6,5 cm
cca 1900-1910 Vegyes számolócédula tétel,6 db: Wien - Chocolade Brünauer - K. u. K. Hof-Chocolade - Fabrikanten, Graz, Herman Alexovics - Kinderwäsche und Kleidchen, Graz, Paul Huem, Benzitszappan, Adél-Szappan, Bruck a. d. Mur, Josef Racher - Droguerie zum Schwarzen Hund, változó állapotban, 14x7 cm és 13,5x6,5 cm közötti méretben