Reklám

Tételek száma: 83

Michelin Bibendum gumi baba kamion dekoráció. 33 cm
13131.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Fém dobozok tételben. kekszes, szivaros, stb
13132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Kiryazi és Dimitrino régi festett fém cigarettás, dohányos doboz + Tovarisesztvo teás doboz. Kopottak. / Vintage tobacco metal boxes + tea box.
13133.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
4 db Szamos marcipán fém doboz. d: 20 cm
13134.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Müller Testvérek Vegyészeti Gyár Rt. sűrített indigó üveg, m: 16,5 cm
13135.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
cca 1970-1980 Retró Coca-Cola fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 30 cm
13136.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
cca 1970-1980 Retró Pepsi fém italos tálca, kopásokkal, karcolásokkal, d: 33 cm
13137.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
cca 1920-1940 Jobbágy Töltőkályha reklám terv, papír, vegyes technika, jelzés nélkül, két levél összeragasztva, a hátoldalon feliratozva (Tirpák Sándor), benne 3 db Jobbágy Töltőkályha prospektussal, 24x17 cm
13138.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Orion 5 db reklám, füzet és plakátok
13139.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
cca 1930 Felsőgöd, Erdély László fűszer, csemege és rövidáru kereskedő, hajtásnyommal, szakadással, 40x24 cm
13140.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1930-1940 A New York-i Engineering Machinery Company által forgalmazott The Cleveland Trencher Co. gyártmányú földmunka gépek angol nyelvű prospektusai, hozzá tartozó fotókkal: Model 80 (3 db), Model 90 (3 db fotó), Model 95 (5 db fotó), Model 110 (5 db), Model 170 (3 db), valamint egy 'Model 140' munkagép angol nyelvű leírása (4 oldal.), fotók, egy prospektus ketté szakadt, egy-két fotón és prospektuson kis sérülések, 20x25 cm
13141.

cca 1930-1940 A New York-i Engineering Machinery Company által forgalmazott The Cleveland Trencher Co. gyártmányú földmunka gépek angol nyelvű prospektusai, hozzá tartozó fotókkal: Model 80 (3 db), Model 90 (3 db fotó), Model 95 (5 db fotó), Model 110 (5 db), Model 170 (3 db), valamint egy 'Model 140' munkagép angol nyelvű leírása (4 oldal.), fotók, egy prospektus ketté szakadt, egy-két fotón és p...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: