Rosenthal 12 személyes porcelán étkészlet. Aranyozott, kézzel festett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Rosenthal-12-szemelyes-porcelan-etkeszlet-Aranyozott-kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopC3~II2411187
2411187
11241
396
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft 265,25 EUR , 285,71 USD
Leírás: Rosenthal 12 személyes porcelán étkészlet. Aranyozott, kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
: tm