Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2414203
10564
397
Ex libris - small-graphics
Fülöp Ilona (?-): Fatörzs. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/100), 12×8,5 cm 2414211
10565
397
Ex libris - small-graphics
Sulyok Gabriella (1939-): Istár-jel. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. X/XV számozással. 6×4 cm 2414171
10566
397
Ex libris - small-graphics
Stefanovits Péter (1947-): Karácsonyi üdvözlőlap, 1989. Rézkarc, papír, jelzett, autográf sorokkal. 14,5×9 cm 2414240
10567
397
Ex libris - small-graphics
Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10,5×6,5 cm 2361957
10568
397
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Eortikus heliogravűr Die Geschichte der Zairette mappából. j.n. 12x10 cm 2361954
10569
397
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Eortikus heliogravűr Die Geschichte der Zairette mappából. j.n. 12x10 cm 2413367
10570
397
Ex libris - small-graphics
Debreczeni László (1903-1968): Régibb pajta, ereszes székely ház. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal. 7x7,5 cm 2414982
10571
397
Ex libris - small-graphics
Molnár Iscsu István (1947- ): 3 db különféle kiállítási meghívó. Rézkarc, papír, jelzett. 2 db számozott: 132/150 és 39/100. 7×11,5 és 9x16,5 cm közötti méretekben. 2414930
10572
397
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Nemeskér 1732-1978. Linómetszet, papír, 12×8 cm 2328594
10573
397
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Heimann Pál, fameszet, papír, jelzett a dúcon. 6x7 cm 2020010
10574
397
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Vig Jutka mesekönyve. Fametszet, papír, jelzett, 7x6 cm 2328658
10575
397
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libiris Dr Ludwig Bencze. Klisé, papír, jelzett a dúcon, 6,5×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft