10309.
397. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet festő alkotása: Gyerekek a hóban. Olaj, vászon, kis lyukkal, 36×56 cm / Unkown signature, probably work of a Russian or Soviet painter: Children in the snow. Oil on canvas, with small hole, 36×56 cm