Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2393718
10309
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet festő alkotása: Gyerekek a hóban. Olaj, vászon, kis lyukkal, 36×56 cm / Unkown signature, probably work of a Russian or Soviet painter: Children in the snow. Oil on canvas, with small hole, 36×56 cm 2248253
10310
397
60000
Jelzés nélkül (Tölgyessy Artúr?): Naplemente a vízparton. Olaj, vászon, fa keretben. 43x67,5 cm 2393169
10311
397
Kínai buddhista festmény, üvegezett fa keretben, 17x15,5 cm 2393177
10312
397
Tibeti buddhista festmény (szerzetes), üvegezett fa keretben, 27,5x20 cm 2420668
10313
397
15000
Olvashatatlan jelzéssel (Kömpöczi Balogh Endre?): Csendélet orgonákkal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült keretben. 60x80 cm 2421077
10314
397
14000
Olvashatatlan jelzéssel (Bácskay Imre?): Arab városrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült keretben, 50×40 cm 2416441
10315
397
Olvashatatlan jelzéssel: Pesti Dunapart, 1956 február. Tempera, karton. Fa keretben. 28x20,5 cm 2421191
10316
397
15000
Olvashatatlan jelzéssel (Csik v. Csíky 29?): Budai látkép a Dunával. Pasztell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 30,5×45,5 cm 2414374
10317
397
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú keretben. 70x100 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! NEM POSTÁZZUK 2416913
10318
397
Aknay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, karton. 25x41,5 cm 2415425
10319
397
Angyalföldi Szabó Zoltán jelzéssel: Nap felé. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 25x17 cm 2385942
10320
397
Baky jelzéssel: Vízparton. Olaj, karton, dekoratív fa keretben, 37×44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft