Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2261069
10321
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bálint Ferenc jelzéssel: Nógrádverőcei részlet. Monotípia, papír, paszpartuban, lap szélén ragasztva és ragasztás nyomaival. 25,5x16 cm 2416885
10322
397
15000
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, kollázs, papír. 37x65 cm 2420224
10323
397
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva. 34×79 cm 2421661
10324
397
Balogh Gy. 1946 jelzéssel: Fejkendős asszony. Olaj, karton, fa keretben, 24×19 cm 2421207
10325
397
Bendik jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, sérült. Sérült fa keretben, 57×45,5 cm 2422077
10326
397
14000
Berceli (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, restaurált. Dekoratív, sérült keretben, 61×80 cm 2418248
10327
397
Bernáth Aurél jelzéssel: Híd. Olaj, farost. Kissé sérült. 114X68 cm 2414353
10328
397
Bernáth Aurél jelzéssel: Vízparti jelenet. Akvarell, papír. Paszpartuban. 29x52,5 cm 2216510
10329
397
28000
BH jelzéssel: Párban. Olaj, vászon, jelzett, 50x60 cm 2216517
10330
397
28000
BH jelzéssel: Cím nélkül. Akvarell, vegyes technika. Jelzett. Üvegezett keretben, hátulján a művész francia nyelvű ajándékozási soraival 49x68 cm 2422019
10331
397
Bíró (László vagy Lajos?) jelzéssel: Esti Dunapart. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 32×45,5 cm 2415285
10332
397
Bortnyik (?) jelzéssel: Merre?. Olaj, vászon. 24x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft