Jakob Adam (1748-1811): Fuchs Ferenc (1744-1807) nyitrai püspök, későbbi egri érsek portréja, 1803. Rézmetszet, papír. Lap széle kissé foltos. 17,5x11 cm
Heinrich Tugut(h) (1798-1850-60-as évek?) festménye után Brockhaus metszése és nyomtatása: Kazinczy Ferenc portréja. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Heckenast Gusztáv, Pest kiadása. Paszpartuban. 15x9,5 cm
Barabás Miklós (1810-1898) 1852. évi rajza után Röhn és Grund metszése és nyomtatása 1863-ban: Szilády László református lelkész portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. 26x17 cm
cca 1761 A kínai császár koronázási ünnepségének látképe (Vue perspective de la grande Ceremonie du Couronnement de L'Empereur de la Chine"). Rézmetszet, kézzel színezett, papír. Mondhare, Paris. Lap jobb alsó sarka vágott, lap széle kissé foltos. 26x40,5 cm / The crowning ceremony of the emperor of China. Engraving, hand-coloured, on paper. In the right bottom corner cut. 26x40,5 cm
Joseph Zürnich: Nagy Ugrócz. Litográfia, papír. Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c. munkából. Üvegezett fa keretben. / Lithograhy. 19,5x25 cm
Ferenc József találkozása a magyar országgyűlés tagjaival (The emperor of Austria meeting the Hungarian parliament in the palace of Buda, Pesth). Litográfia, papír. M Jackson jelzéssel a litográfián. Üvegezett fa keretben. 24,5x24,5 cm