2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Kisfaludy Károly összes művei 1-4. kötet. [Két kötetben.] Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az első könyv gerince sérült.