2 000 Ft
5,31 EUR, 5,71 USD
Tamási Áron: Ábel trilógia. Ábel a rengetegben. Ábel az országban. Ábel Amerikában. Kolozsvár,1934.-én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, az Ábel a rengetegben borítója foltos és az elülső szennylapon, előzéklapon firka. +Nyírő József: Jézusfaragó ember. Kolozsvár,1934., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötések