Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 229

Kunstpreis-Jahrbuch. 1978-1979. Band XXXIV. Auktionsergebinsse vom 1.7.1978 bis 30.6.1979. Zusammengestellt von Hertha Wellensiek und Robert Keyszelitz. Redaktion: Christian Müller. München,1979,Kunst und Technik. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16746.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Fordítás: Kovács Vera, Benczédi Magda, Fázsy Anikó, Havas Lujza. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16747.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Vegyes kiállítási katalógus tétel, 13 db: Kondor Béla emlékkiállítás, Emléklap Sárdy Lóránt Robert Hubert (Sárdy Lóránt által dedikált), Szőnyi István festményei, Bernáth Aurél, Izsó Miklós, Horvai Károlyné: Clark Ádám, Ferenczi István-Izsó Miklós-Strobl Alajos, Feledy Gyula (2 db), Rajzok Babits Mihály verseihez (Feledy Gyula kiállítása), Ócsvár Rezső, Borsodi Képzőművészek grafikai és festészeti kiállítása.
16748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
16749.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
16750.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, sérült gerinc, egyébként jó állapotban.
16751.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Pamer Nóra: Magyar építészet a két világháború között. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16752.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Anton Lübke: Das große Uhrenbuch. Tübingen, 1977, Wasmuth. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, karton tokban.
16753.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Gerhard Hirsch Nachfolger. Praekolumbische Kunst, Auktion 301. Antike Kunstobjekte, Auktion 302. München, 2014. Német nyelvű aukciós katalógus. Kiadói papírkötés.
16754.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Brett, Vanessa (szerk.): Sotheby's. Kunst, Auktionen, Preise. München, 1987, Battenberg. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, aukciós leütési árakkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16755.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
13
Nagel, Gert: Fayencen. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. München, 1977, Battenberg Verlag. Német nyelven, Kiadói papírkötés.
16756.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
11
Domdey-Knödler, Helga: Silber. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. München, 1979, Battenberg Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16757.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft