Kunstpreis-Jahrbuch. 1978-1979. Band XXXIV. Auktionsergebinsse vom 1.7.1978 bis 30.6.1979. Zusammengestellt von Hertha Wellensiek und Robert Keyszelitz. Redaktion: Christian Müller. München,1979,Kunst und Technik. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Fordítás: Kovács Vera, Benczédi Magda, Fázsy Anikó, Havas Lujza. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szeged könyv tétel, 2 db: 17. Szegedi ünnepi hetek 1975. Fekete-fehér képekkel illusztrált terjedelmes műsorfüzet. Kiadói papírkötés, alján kissé sérült gerinccel. + Horváth Mihály (szerk.):Szegedi Szabadtéri Játékok. Készült 1973-ban, a Szegedi Szabadtéri Játékok 15. évfordulójára, 1500 példányban. 36 p.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott vászonkötés.
Zichy Mihály által illusztrált könyv:
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.