Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
Vegyes könyv tétel.: 2db: Herbert Read: a modern festészet. Bp., 1965, Corvina. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészműbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.;Passuth Krisztina, Pataky Dénes: XX. századi művészet. Bp., 1978, Corvina.Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.
Vegyes könyv tétel: 4db: Szabó Júlia: Henri Rousseau. A művészet kiskönyvtára 11. Bp., 1967, Corvina.Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopott állapotban.;Dávid Katalin: Chagall. A művészet kiskönyvtára 6. Bp., 1976, Corvina.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.; Haulisch Lenke: Paizs Goebel. A művészet kiskönyvtára 30. Bp.,1968, Corvina.Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.; Martirosz Szárján: Életemből . Bp., 1980, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés szép állapotban. Kiadói szakadozott papír védőborítóban.
David Piper: A művészet élvezete. Fordította: Turai Hedvig. Bp., 1988, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.