Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2216352
17044
397
Books: Architecture, Art
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval. 2216325
17045
397
Books: Architecture, Art
Magyarországi művészet története. I. A magyarországi művészet a honfoglalástól a XIX. századig. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2217239
17046
397
Books: Architecture, Art
Vegyes művészeti tétel, katalógusok, prospektusok, ..stb., kb. 10 db. Különféle kiadásban. Változó állapotban. 2280495
17048
397
Books: Architecture, Art
Hann Ferenc: Péreli Zsuzsa, 1992, Berta Kiadó,Szelényi Károly felvételeivel és Frank János írásával, Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban 2280289
17049
397
Books: Architecture, Art
Andor Tamás, Kende Tamás, Szabó B. István: Bacsó Könyv, Bp, 2007, Napvilág Kiadó, Kartonált papírkötés papír védőborítóban 2203612
17051
397
Books: Architecture, Art
Vajda György Mihály: Keletre nyílik Bécs kapuja (Közép-Európa kulturális képeskönyve 1740-1918). Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. 2194458
17053
397
Books: Architecture, Art
Az erők játéka. Ahogyan a kortárs művészek az elnyomást és a szabadságot látják. Szabadság Antológia Sorozat 1. száma. Címlapon Krepsz Ági: Az erők játéka c. festménye; általa dedikált példány. Bp., 2003, Művészképző Művészeti Kiadó, Kereskedelmi és Oktató Bt. Kiadói kartonált papírkötésben. 2110570
17056
397
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés. 2100302
17057
397
Books: Architecture, Art
H. Takács Mária: Spanyol mesterek. Bp., Corvina Kiadó, 1966. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. Borítón szakadás. 2100203
17058
397
Books: Architecture, Art
Marianna H. Takács: Bartolomé Esteban Murillo. Bp., Corvina, 1978. Kiadói kartonált papírkötés. Német nyelven. 2299172
17059
397
Books: Architecture, Art
Dercsényi Dezső: Románkori építészet Magyarországon. hn, 1974, Magyar Helikon/Corvina, egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban. 2027427
17060
397
Books: Architecture, Art
3 db művészeti képes lapozó: Rodin, van Gogh, Hyeronimus Bosch, olasz nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft