1 000 Ft
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1913, Singer és Wolfner. 260 p. Első kiadás. Sérült kiadói egészvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, az elülső borító lejár, részben szétvált kötéssel, helyenként szakadt, kijáró lapokkal, ex libris-szel.