Kő András: Papp Laci. Bp., 1976, Sport. Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó által aláírt. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Meienreis, Walther: Das Säbelfechten mit dem leichten Säbel auf Hieb und Stich. Sport und Spiel MB 58. Leipzig, 1921, Grethlein. Kiadói papírkötés, lapok kijárnak, széteső állapotban / paperback, with faults, damaged condition
Dr. Moldoványi István: Útmutatás atletikai versenyek rendezéséhez. Bp., 1927, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban.
Dr. Fehér Dezső: Kincsem, a csodakanca. Bp., [1990], Hungarovideo. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal. + Dr. Fehér Dezső, Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyés. 1883-1983. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó/Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban.
Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötet részben szétvált kötéssel. "A Szikra Franklin Sakkör által rendezett Maróczy Géza emlékverseny VI. díja" bejegyzéssel, Franklin Nyomda pecsétekkel.
A sportlövészet versenyszabályai. Verseny és játékszabályok. Bp., 1953, Sport. Az elülső borító belsején díjak előtt 'pózoló' sportlövők csoportképével, fotó, 9x14 cm. Megjelent 2100 példányban. Kiadói papírkötésben, foltos hátsó borítóval és címlappal, hullámos.
Hámor Vilmos: Póczik-bombák. ...avagy amikor még a félistenek ablakot mostak. A szerző és Póczik József által dedikált. Könyvjelzővel. Bp., magánkiadás, 2015. Kiadói papírkötésben.
Kmoch H.: Sztratégia és taktika. Különlenyomat a kecskeméti tornakönyvből. Hn., én., Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Részvénytársaság. Papírkötésben, sérült, leváló borítóval és gerinccel.