Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
[Aigl Pál (1775-1839)] Aigl, Paulus: Historia brevis venerabilis capituli cathedralis ecclesiae Quinque-Ecclesiensis a prima ejusdem origine usque finem anni 1838. concinnata per - -.Quinque-Ecclesiis (Pécs),1838., Typ. Lycei Episcopalis, VI+7-255 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, az első 4 lapon a szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal./
In Latin language. Half-linen-binding, in little bit worn cover, little lack on the edges of the first four pages, but the text okay.