15034.
397. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,31 EUR, 5,71 USD
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (cÃmkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák). Két egészoldalas térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kopásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzÅ‘vel.