Hubay László- Kluger Lászlóné: Borsod-Abaúj-Zemplén megye helyismereti bibliográfiája. 1965-1970. Különlenyomat a Borsodi Történelmi Évkönyv IV. 1973. számából. Hn., én., kn. Foltos, két helyen tollal összefirkált papírborítóban. Néhány oldalon tollal ír jelölések.
A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a távol-keleten I-II. Bp., én., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
Az Alföld a XXI. század küszöbén. II. Alföld Kongresszus. 1998. november 12-13, Békéscsaba. Szerk.: Baukó Tamás. Békéscsaba, 1999, Nagyalföld Alapítvány. Papírkötésben, szép állapotban.
W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. Kalandos utazások. Fordította: Havas József. Bp., é.n, Dante. A szerző eredeti felvételeivel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Kopott állapotban, sérült gerinccel, kijáró és ezért javított kötéssel.