Hudi József - Mezei Zsolt: A pápai tűzoltóság története. Pápa, 2004, "Pápa és Környéke Tűzvédelméért 105" Közalapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Egy év története a budapesti napilapok rovatvezetőinek közreműködésével. Bp., 1946, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. 253p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldalán kisebb szakadással
Juri Szemjonov: Szibéria meghódítása. Fordít.: Nyíreő Éva. Ismeretlen Világok. Bp.,[1940], Athenaeum, 341+2 p. + 8 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
Johnson, Martin: A kannibálok szigetén. A világ körül. Útirajzok - útikalandok. Bp., é. n., Dante. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, sérült gerinccel.
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,[1943], Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
Asztalos István: A hévizgyörki középkori templom. Egy XIII. századi romtemplom régészeti feltárása és műemléki helyreállítása. Múzeumi Füzetek. 39. sz. Aszód, 1989, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés.