Záhorzik Nándor (1935- ): Napozó nő. Kerámia szobor, jelzett, kis kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500009/Zahorzik-Nandor-1935-Napozo-no-Keramia-szobor-jelzett-kis-kopasnyomokkal-aljan-reped~II2419276
2419276
11674
397
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Záhorzik Nándor (1935- ): Napozó nő. Kerámia szobor, jelzett, kis kopásnyomokkal, alján repedéssel, 26x10x14,5 cm
: karap_norbert