Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karkötő középrész, gum... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000019/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-kirakott-karkoto-kozepresz-gumirozott-panttal-jelz~II2418586
2418586
19097
397
4600
Jewellery
Kikiáltási ár:
4 600 Ft 12,43 EUR , 13,53 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karkötő középrész, gumírozott pánttal, jelzett, bruttó: 11,12 g
: karap_norbert