19144.
397. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
6 500 Ft
Ezüst(Ag) szögmérő, jelzett, AP mesterjeggyel, h: 4,5 cm, nettó: 8,3 g + Ezüst(Ag) toll, jelzett, sérült, h: 8,5 cm, bruttó: 6,7 g