Nagy-Britannia 2010. "BENEDICTVM XVI - PONTIFEX MAXIMUS" aranyozott fém emlékérem "FIRST PAPAL STATE VISIT TO BRITAIN - SEPTEMBER 2010" feliratú műanyag tokban (32mm) + Franciaország 2008. "NOTRE-DAME DE PARIS / CATHÉDRALE NOTRE-DAME DE PARIS - EDITION 2008" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (34mm) T:1
Német Birodalom ~1850. Német nyelvű, kétoldalas, vallási témájú Ag érem, átfúrva, utólag ráerősített füllel (7,27g/30mm) T:2- ph. German Empire ~1850. Two-sided, religious Ag medal with German text, drilled through, with a post-attached ear (7,27g/30mm) C:VF edge errors
Német Birodalom 1882. "ERINNERUNG AN NÜRNBERG 1882 / BAYR. LANDES GEWERBE INDUSTRIE U. KUNSTAUSSTELLUNG (Bajorországi Ipar és Művészeti Kiállítás)" ezüstözött Sn emlékérem (47mm) T:2 kopott ezüstözés
Németország DN "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére)" kerámia plakett (49mm) T:1- Germany ND "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen)" ceramics plaque (49mm) C:AU
Olaszország / Firenze 1898. "Girolamo Savonarola és társai kivégzésének 400. évfordulója" egyoldalas fém emlékérem, hátlapon akasztó (139mm/297g) T:2 patina Italy / Florance 1898. "400th Anniversary of the Execution of Girolamo Savonarola and others" one-sided metal commemorative medallion, on the back with hanger (139mm/297g) C:XF patina